خريد ميز جلو مبلی

خريد ميز جلو مبلی دکوراسیون نشیمن به عنوان یکی از اصلی ترین و در عین حال پر رفت و آمدترین فضاهای منزل از اهمیت بسیاری برخوردار است. به همین دلیل هم هست که غالبا باید در انتخاب هر کدام از وسایل و عناصر موجود در این بخش از خانه نهایت دقت و حوصله را به کار برد. در این راستا برخی از عناصر از اهمیت بیشتری برخوردار هستند و کاربرد بالای آنها خريد ميز جلو مبلی انکارناپذیر است، چیزهایی از قبیل مبلمان، تلویزیون، فرش و هم چنین میز جلو مبلی.

انواع میز جلو مبلی

در بسیاری از موارد انتخاب میز جلو مبلی به همراه مبلمان صورت می گیرد و از این نظر هماهنگی یا به قول معروف ست شدن آن ها کار راحت تری است و شاید انتخاب دیگری نیز برایتان وجود نداشته باشد، اما در بسیاری از موارد چنین نیست و شما می خريد ميز جلو مبلی توانید با انتخاب یک میز جلو مبلی مناسب دکوراسیون نشیمن خود را زمین تا آسمان تغییر دهید.

میز جلو مبلی شیک

میز جلو مبلی به عنوان یکی از عناصر اصلی در دکوراسیون نشیمن کاربرد بسیاری دارد. علاوه بر قرارگیری وسایل بر روی آن تاثیر این میز در زیبایی فضا انکارناپذیر است. به علاوه اینکه انتخاب درست ابعاد، مدل و همین طور شکل این میز نیز می تواند خريد ميز جلو مبلی دکوراسیون نشیمن شما را به کلی تغییر دهد.

انواع مدل میز جلو مبلی

  • میز جلو مبلی گرد
  • میز جلو مبلی بیضی
  • میز جلو مبلی مستطیل
  • میز جلومبلی مربع

میز ناهارخوری

میز ناهارخوری باید میز ناهارخوری از چوب محکم مانند چوب ماهون، گردو و بلوط را انتخاب نمایید. میزهایی که از چوب مهندسی شده و یا خرید میز غذاخوری چوب های کامپوزیت ساخته شده است شامل تخته چندلا و ام دی اف بادوام و مقرون خريد ميز جلو مبلی به صرفه است اما خرید میز ناهارخوری هرگز به اندازه چوب های سخت مقاوم نیستند.

[caption id="attachment_5144" align="alignnone" width="255"]خرید میز جلو مبلی خرید میز جلو مبلی[/caption]

خريد اينترنتي لوازم خانگي

میز در آشپزخانه یا اتاق ناهارخوری باید به اندازه ای بزرگ باشد که موارد زیر در آن جا شوند. اکثرا میزهایی که در اطراف می بینپد شامل یک یا چند جای پا هستند که مانند چهارگوش پایه های میز را به یکدیگر وصل می کنند. به طور کلی باید از راحتی خريد ميز جلو مبلی خرید میز ناهارخوری خرید میز غذاخوری جای پا و نشستن روی صندلی اطمینان حاصل کنید. از زوایای متفاوت روی صندلی بنشینید و به میز تکیه دهید تا از استحکام و تعداد پایه های صندلی مطمئن شوید.

خريد لوازم خانگي

برای اینکه استاندارد بودن میز ناهارخوری مشخص شود بهتر است روی صندلی میز ناهارخوری بنشینید، فاصله آرنج تا بدن خرید میز ناهارخوری خرید میز غذاخوری بیشتر از 40 سانتی متر نباشد و ارتفاع میز تا قسمت پایین قفسه سینه شما باشد. خريد ميز جلو مبلی اگر میز مورد نظر شما این ویژگی ها را داشت پس استاندارد است.

انواع لوازم خانگي

ارتفاع مناسب برای میز نهارخوری حدود ۷۵ سانتی متر و فاصله بین دو صندلی یا افراد حداقل باید ۷۴ سانتیمتر باشد و برای خرید میز ناهارخوری خرید میز غذاخوری راحتی افراد باید به هرکس حدود ۷۰ سانتی متر فضا اختصاص دهید. بنابراین میزی را خريد ميز جلو مبلی انتخاب کنید که احساس راحتی کنید و برای صرف غذا مجبور نباشید خم شوید.

لوازم خانگي

صندلی های این میز ناهارخوری باید به گونه ای باشد که افراد به آسانی روی آن بنشیند و تکیه گاهی محکم برای میل غذا باشند.میز و صندلی باید در کنار هم به خوبی قرار بگیرد و صندلی های میز ناهار خوری باید به اندازه ای باشد که زیر میز جا خرید خرید میز ناهارخوری میز غذاخوری بگیرند. صندلی های میز باید استاندارد باشد; صندلی استاندارد، صندلی است که زاویه بین خريد ميز جلو مبلی تشک تا تکیه گاه صندلی 90 درجه باشد، پهنای صندلی هم از 45 سانتی متر کمتر نباشد تا غذا خوردن به راحتی هضم شود.

خريد مبلمان خانگي

در خرید میز ناهار خوری، به پایه های آن نیز توجه کنید. از میزهایی که پایه های آن ها با چسب چوب به میز متصل شده اند اجتناب کنید. زیرا این موضوع باعث می شود که میز طی مدتی آسیب ببیند و استحکام خود را از دست بدهد. اگر پایه های خرید میز ناهارخوری خرید میز غذاخوری صندلی بیش از اندازه فاصله داشت، پس این موضوع نشان می دهد که صندلی ها استاندارد نمی باشد. یکی از راه هایی که می توان سالم بودن صندلی را چک کرد این است که در صورت نشستن روی آن ها فشار زیادی ایجاد نکند و از هم باز نشوند.

مبلمان خانگي

[caption id="attachment_5145" align="alignnone" width="225"]میز جلو مبلی میز جلو مبلی[/caption]

میز ناهار خوری چوبی یکی از میزهای پرطرفدار می باشد و همان طور که از نامش مشخص است از چوب ساخته شده است. خرید میز ناهارخوری محبوب بودن این میز به دلیل تنوع آن در کنار دوام و استحکام بالای آن و کارایی که دارد می باشد.میز ناهار خريد ميز جلو مبلی خوری چوبی بسیار خرید میز غذاخوری گران هستند اما هیچ وقت از مد نمی رود و قدیمی نمی شود. از صندلی های آن نیز می توان در جاهای مختلف خانه نیز استفاده کرد، چرا که این صندلی ها دسته ندارد.

خريد مبل راحتي

میز ناهار خوری، دکوراسیون فضای خانه را شیک و زیبا نشان می دهد. میز چوبی نیز دارای طرح و شکل های متنوعی است و خرید میز غذاخوری قیمت پایین و کیفیت بالای آن از مزایای آن ها می باشد.میز ناهار خوری فی بسیار مقاوم اند. این میزها خرید میز ناهارخوری قیمت مناسبی دارند و نسبت به میزهای چوبی از قیمت کمتری برخورداراند. این میزها در برابر رطوبت با خريد ميز جلو مبلی دوام و مقاوم اند و زمان بیشتری می توان از آن ها استفاده کرد.

میز غذاخوری

میز غذاخوری این نوع میزهای گرد بسیار شیک و مدرن هستند و با انواع صندلی ها هم ترکیب می شوند. از این میز علاوه بر خرید میز ناهارخوری منزل در خرید میز غذاخوری رستوران ها و کافه ها هم استفاده می شود. بعضی از این مدل ها در قسمت خريد ميز جلو مبلی وسط دارای شیشه است که طبق سلیقه ی مشتری طراحی می شود.

کتابخانه

این میزهای زیبا قابلیت نصب نیم طبقه ی گردان هم دارند که بسیار مناسب کافه و رستوران هاست.پایه های چوبی این میز خرید خرید میز ناهارخوری میز غذاخوری غذاخوری به صورت متقاطع بوده که جلوه خاصی را ایجاد کرده است و سبک و سیاق میز مناسب با فضاهای تقریبا مدرن است. این میزها استحکام و مقاوت زیادی دارند و شما می توانید سایزهای مختلف آن را از خريد ميز جلو مبلی فروشگاه سفارش دهید.

خريد جا کفشي

میزهای ناهارخوری گرد می توانند با پایه های فی و صفحه های سرامیکی هم طراحی شوند. میز اُلیو با پایه های فی و زیبا و خرید میز ناهارخوری خرید میز غذاخوری صفحه ی سرامیکی مقاوم در برابر آب و حرارت و خش طراحی شده و بسیار مناسب خريد ميز جلو مبلی صرف صبحانه و عصرانه های دونفره در فضای باز و بالکن است. این میز و صندلی کم جا، زیبایی را به خانه شما می آورد.

خرید میز ناهارخوری

خرید میز ناهارخوریفی نیز معایبی دارد. از جمله: نمی توان این میزها را یا هر دکوراسیون منزل ست کنید و چون روی میز خريد ميز جلو مبلی فی از خرید میز غذاخوری شیشه استفاده می شود، امکان افتادن شیشه میز ناهار خوری و شکستن آن هست.میز ناهار خوری ملامینه از روکش نئوپان ساخته شده است. این نوع میز نسبت به میز چوبی و ام دی اف قیمت کمتری دارند.از معایب خرید میز ناهارخوری این نوع میزها می توان به نداشتن تنوع، کیفیت پایین و عمر پایین به نسبت میز چوبی اشاره کرد.

میز ناهار خوری شیشه ای

میز ناهار خوری شیشه ای مزایا و معایبی دارد از آنجایی که شیشه سطح بازتابنده ای دارد، انتخابی عالی برای فضای کوچک خريد ميز جلو مبلی که می خواهیم روشن تر و بزرگ تر نمایش داده شود. این نوع از میز باید از شیشه ای مقاوم در برابر خراش و گرما ساخته شده خرید میز ناهارخوری خرید میز غذاخوری باشد اما اگر ضربه زده شود آسیب می بیند. همچنین از تنوع رنگی در شیشه ها ی میز می توان استفاده نمود.

میز ناهار خوری ساخته شده از سنگ مرمر

میز ناهار خوری که از سنگ مرمر ساخته شده است می تواند مهمانان شما را تحت تاثیر قرار دهد. مشکلات این نوع میزها خريد ميز جلو مبلی خرید میز غذاخوری سنگین بودن سنگ مرمر و اینکه خیلی سریع لکه می افتد. پس باید به خوبی مراقب باشید. و برای جلوگیری خرید میز ناهارخوری از لکه ها، می توان آن را با یک سفره یا پلاستیکی بپوشانید.

خريد مبلمان اداري

ایده هایی برای میز ناهار خوری و فضای نشیمن در دکوراسیون خانه میز ناهار خوری یکی از کارهایی است که در دکوراسیون خريد ميز جلو مبلی داخلی خانه باید انجام داد که ابتدا برای این کار ابعاد طراحی خانه را در نظر بگیرید.اگر خانه ی شما دارای فضای کوچک تری خرید میز غذاخوری است، نشیمن و میز ناهارخوری در کنار هم قرار می گیرد یا در صورت داشتن فضای کافی برای آشپزخانه می خرید میز ناهارخوری توان میز ناهارخوری را در آن جای داد.

[caption id="attachment_5146" align="alignnone" width="225"]قیمت میز جلو مبلی قیمت میز جلو مبلی[/caption]

میز ناهار خوری ملامینه

از قفسه کتاب برای جدا کردن میز ناهار خوری و نشیمن می توان استفاده نمود. این امر باعث جلب توجه مهمانان شده و فضای خريد ميز جلو مبلی پذیرایی و غذاخوری را جدا می کند و طراحی هوشمندانه برای منزل شما خواهد بود.آشپزخانه هایی که در آن محدودیت فضا خرید میز غذاخوری وجود دارد به جای استفاده از میز ناهار خوری در آشپزخانه می توان با نصب یک طبقه دیگر خريد ميز جلو مبلی رو به پیشخوان و خرید میز ناهارخوری ساخت اپن آن را به میز ناهار خوری تبدیل کرد.

مبل سلطنتی

در خانه هایی که فضای پذیرایی آنها کوچک است و نمی توان میز ناهار خوری در آن قرار داد، از اپن برای پذیرایی مهمانان می خرید میز غذاخوری توان استفاده نمود.در صورت نیاز و کمبود فضا را روی یکی از دیوارهای آشپزخانه هم می توان یک میز تاشو خرید میز ناهارخوری نصب کرد. که شما با توجه به سلیقه خود و فضای آشپزخانه، میز را به دیوار متصل کنید. پس از صرف غذا خريد ميز جلو مبلی در راستای دیوار نیز جمع می شود. این میزها در اشکال مختلف هندسی مستطیلی، مربع و نیم دایره عرضه می شود.

خريد ميز غذاخوري

جنس چوب نیز می تواند از چوب، ام دی اف و یا نئوپان باشد. با الوارهای چوبی یک میز ناهار خوری زیبا می شود درست کرد. خريد ميز جلو مبلی این میز ناهار خوری از ترکیب چند نوع ماده تشکیل شده است. ظاهر جذاب و شیک این میز برای جمع های دورهمی مناسب خرید میز غذاخوری خواهد بود. برای پایه ی میز ناهار خوری از پایه های میز چرخ خیاطی یا پایه های فرفوژه می توان استفاده خرید میز ناهارخوری نمود. برای روی میز ناهار خوری نیز از تخته چوبی که رنگ آمیزی شده استفاده می شود.

ميز غذاخوري

اندازه میز و صندلی های غذاخوری مانند تمام لوازم پذیرایی دیگر نسبت به تعداد افراد خانواده و رفت وآمد مهمان بالا و پایین خرید میز غذاخوری می رود. پرفروش ترین و زیباترین مدل های روز معمولا ۶نفره و ۸ نفره ها هستند. . اکثرا میزهای جمع وجور و کوچک خريد ميز جلو مبلی برای صرف صبحانه و عصرانه در آشپزخانه قرار می گیرد و میزهایخرید میز غذاخوری بزرگتر در سالن پذیرایی و برای میهمان ها مورد استفاده قرار می گیرند.

خريد ميز جلو مبلي

بعضی از میز و صندلی هایی که هم کم قیمت و هم از برند برخوردار نیستند، خیلی ساده و بدون دقت ساخته می شوند و بسیار خرید میز غذاخوری راحت هم از بین می روند. زیرا به جای استفاده از دوخت چوب و میخ های منظم از چسب چوب برای وصل کردن پایه ها به میز استفاده می کنند. بهترین اجناس از میخ و دوخت های فی ساخته شده و از پرس کاری هایی با درجه های دمایی بالا برخوردارند. باتوجه کردن به فاصله پایه ها و سطح میز می توان متوجه شد که آیا جنس از نوع درست خريد ميز جلو مبلی ساخته شده یا خیر.

خريد کنسول

رنگ میز ناهارخوری از نکاتی است که باید هنگام خرید به آن توجه کنید. اگر میزهای چوبی را انتخاب می کنید حواستان به تیره و خريد ميز جلو مبلی خرید میز غذاخوری روشن بودن رنگ چوب و هماهنگی با دیگر وسایل خانه باشد. اگر هم میز شما دارای خريد ميز جلو مبلی صفحه رویی از جنس خرید میز ناهارخوری مصنوعی باشد، به راحتی می توانید آن را در هر رنگی خریداری کنید.

خريد آينه کنسول

بهترین میز و صندلی ها از نظر جنس و زیبایی از چوب هایی ساخته می شوند که درخت آن فقط در آمریکای جنوبی رشد خرید میز غذاخوری می کنند. چوب درخت بامبو و چوب درخت سیاه (Black) از چوب های مرغوبی هستند که برای این اجناس خریداری می شوند. چوب درخت سیاه بسیار مقاوم در برابر آب، رطوبت، سرما و گرماست. برای مقاوم تر کردن این چوب ها آ ن ها را هم در سرمای شدید و هم در گرمای شدید تست می کنند. این چوب ها مغز بسیار مستحکمی دارند و برای همین بسیار گران قیمت خرید میز ناهارخوری هستند.

کنسول

بیشتر اجناس گران قیمت و برند های محبوب از این نوع چوب ها ساخته می شوند، اما چوب درخت گردو هم برای این اجناس خرید میز غذاخوری بسیار مناسب است و اکثرا خریداران سراغ این نوع چوب ها می روند.یکی دیگر از چوب های مناسب برای میز ناهارخوری، چوب راش است که نسبت به چوب های دیگر قیمت مناسب تر و کیفیت معقولی دارد. این چوب رنگ کرم مایل به قرمز دارد و درون آن مشخص نیست. چوب راش دارای بافتی همگن و متراکم است و همین تراکم باعث می شود تا این نوع خرید میز ناهارخوری چوب در برابر قارچ و ات مقاوم باشد.

خرید میز غذاخوری

خرید میز غذاخوری همه چیز در مورد میز ناهارخوری میز ناهار خوری نه تنها یک مکان جمع آوری برای خانواده و دوستان است، خرید میز غذاخوری بلکه یک نقطه کانونی در خانه است. میز ناهارخوری یکی از لوازم مهم دکوراسیون منزل است که امروزه جزء خرید میز ناهارخوری ضروری ترین وسایل محسوب می شود. میز ناهار خوری وسیله ای برای میل غذا و ایجاد فضایی برای دورهمی خانوادگی است. پس باید با دقت و در اندازه مناسب طراحی شده و از استحکام بالایی برخوردار باشد تا مدت طولانی تر بتوانیم از آن استفاده کنیم.

خريد سينماي خانگي

میز ناهار خوری کلاسیک معمولا ارزش و جلوه ی خاصی به فضای شما خواهد داد. در طراحی دکوراسیون کلاسیک جنس و خريد ميز جلو مبلی خرید میز غذاخوری طرح میز ناهارخوری بسیار حائز اهمیت است. جنس میز عموماً از چوب تراشیده شده و طراحی آن بسیار ظریف است.یکی از ویژگی های سبک کلاسیک برای میز ناهارخوری براق بودن آن می باشد و جلوه خاصی به فضای شما داده خرید میز ناهارخوری و آن را از فضای دیگر خانه متمایز می کند.

ميز جلو مبلي

خرید میز غذاخوری اگر فاصله پایه ها نابرابر و زیاد بود، حتما درست ساخته نشده و پس از مدت کوتاهی استفاده از بین می رود خريد ميز جلو مبلی یا در بهترین حالت نیاز به تعمیر دارد. پس توجه به نوع ساختار میز و صندلی هم از مهم ترین نکات خرید یک میز و صندلی خوب و بادوام به حساب می آید.

خريد طبقه ديواري

تفاوت سبک و مدل ها این امکان را به خریدار می دهد تا از بهترین ها باخبر باشد. مدل های شیشه ای بسیار زیبا و درعین حال بسیار سنگین و پرخطر هستند. مدل های چوبی از محبوب ترین ها هستند. بعضی از این اجناس حاشیه های کنده کاری شده خريد ميز جلو مبلی دارند و معرق کاری هایی با سبک های مختلف روی آن دارند. مدل های گرد و مدل های مستطیل هردو محبوبند ولی مدل های خرید میز غذاخوری مستطیل شکل، چون راحت تر با فضای خالی منزل هماهنگ می شوند پرهوادارتر هستند.

طبقه ديواري

مدل های گرد بیشتر سبک چوبی- شیشه ای دارند به گونه ای که یک لایه چوب و یک لایه شیشه روی آن قرار می گیرد که خرید خريد ميز جلو مبلی میز غذاخوری می توان گفت زیبایی خاص خود را دارد. مشاوران به شما در انتخاب مناسب ترین نوع میز کمک خواهند کرد.

سينماي خانگي

رنگ میز ناهارخوری کلاسیک معمولا طلایی است که برای زیباتر شدن آن می توان از ترکیب رنگ سفید یا کرم نیز استفاده خرید میز غذاخوری نمود.در اتاق غذاخوری می توان از دکوری های مناسب و کلاسیک برای روی میز ناهارخوری نیز استفاده کرد که خريد ميز جلو مبلی این وسایل از جنس های مختلفی مانند شیشه، چوب، استیل و غیره هستند. همچنین بر نمای بیشتر دکوراسیون لوستر زیبا و کلاسیک بالای میز ناهار خوری نیز کاربرد دارد.

خريد ساندبار

وقتی صحبت از میز ناهارخوری مدرن می شود، منظور میزهای چوبی که از چوب سخت گردو، راش و افرا ساخته می شود. امروزه از ترکیب رنگ قهوه ای و مشکی یا سیاه و سفید در طراحی میز و صندلی آن می شود استفاده نمود. میز چوبی رنگ خريد ميز جلو مبلی خرید میز غذاخوری روشن با صندلی های رنگ تیره ظاهری شیک و مدرن به فضای خانه می دهد. برای زیباتر جلوه دادن میز ناهارخوری لوسترهای مدرن می تواند به زیبایی خانه کمک کند.

ساندبار

این نوع میز ناهارخوری اکثرا در کارخانجات، مراکز اداری، تجاری و. کاربرد دارد. طراحی و ظاهر این سبک دکوراسیون به ابزارآلات خريد ميز جلو مبلی خرید میز غذاخوری و لوازم کارخانجات شبیه است. وقتی فضایی به سبک صنعتی طراحی شده است پس قطعا لوازم یا میز ناهارخوری که در آن به کار می رود نیز به سبک صنعتی دیزاین می شود که می تواند جذاب باشد. نمونه های میز ناهار خوری به سبک صنعتی را در زیر مشاهده می کنید.

خريد گيرنده ديجيتال

میز ناهارخوری باید با تعداد افراد خانواده، فضای موجود و تعداد مهمان های احتمالی تناسب داشته باشد. اگر می خواهید برای خرید میز غذاخوری خرید این لوازم به بازار بروید، پس برای انتخاب وسایل مناسب بهتر است به موارد زیر توجه کنید. میز خريد ميز جلو مبلی ناهارخوری باید از جنس محکمی ساخته شده باشد میز ناهارخوری انتخاب کنید که محکم و قوی باشد تا بتوان سال های زیادی از این میز برای مهمانی های خود استفاده نمایید.

میز ناهارخوری کلاسیک بزرگ

اگر می خواهید منزلتان در نگاه دیگران پر زرق و برق و اغراق آمیز جلوه کند باید دکوراسیون کلاسیک را انتخاب کنید. میز خرید خريد ميز جلو مبلی خرید میز ناهارخوری میز غذاخوری ناهارخوری مستطیلی، محبوب ترین نوع میز در سبک کلاسیک است؛ چون شما هم فضای کافی برای جانمایی آن در اختیار دارید و هم اینکه بهترین بستر برای نمایش صندلی های غذاخوری است که دور میز می چینید تا از مهمانانتان با ظروف کلاسیک براق پذیرایی کنید.

جا کفشي

این نوع میز همان میزی است که برای شام های خانوادگی و یا شام جشن های نامزدی و عروسی بهترین گزینه خواهد خرید خريد ميز جلو مبلی میز غذاخوری بود.شما حتی می توانید این میزها را با رویه ی شیشه ای هم سفارش دهید،مثل میز تالاری کلاسیک شیشه ای خرید میز ناهارخوری که مناسب رستوران ها و سالن های غذاخوری تالارها است.

خريد نيمکت

اگر از طرفداران سبک کلاسیک هستید ولی فضای منزل یا رستورانتان برای مدل بالایی کوچک است و یا مدل های جمع و جور را خرید میز غذاخوری بیشتر می پسندید این میز ناهارخوری مناسب شماست.این نوع میز، چوبی با تک پایه ی فی است که خريد ميز جلو مبلی علاوه بر کلاسیک و شیک بودن آن باعث می شود شما بتوانید به راحتی و طبق سلیقه ی خودتان صندلی چوبی یا فی را با آن خرید میز ناهارخوری ست کنید.

نيمکت

اگر راحتی خودتان را به هر چیز دیگر ترجیح می دهید و طرفدار سادگی و شسته و رفته بودن و کاربردی بودن عناصر دکوراسیون خريد ميز جلو مبلی خرید میز غذاخوری داخلی منزلتان هستید، در واقع شما سبک مدرن را ترجیح داده اید.میزهای مدرن معمولا از فرم ساده یک خرید میز ناهارخوری مکعب، مستطیل، بیضی یا دایره تشکیل شده اند و عموما فرم حجمی دارند.

به وبلاگ خود خوش امدید

خرید میز ناهارخوری

خريد ميز جلو مبلی

میز ,جلو ,ناهارخوری ,خريد ,مبلی ,های ,خرید میز ,جلو مبلی ,میز ناهارخوری ,ميز جلو ,خريد ميز ,align alignnone width ,مبلی دکوراسیون نشیمن

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
forthfulraxo philnufacturers pouyainstitute moriteza14 oloomhayejanangiz shabnamesbaran artaparvaz mrant bagherzadeh1399 karvandar